Przyjazd
Wyjazd

Restauracja Róża Wiatrów

  1. Strona główna
  2. Restauracja

Restauracja Róża Wiatrów to idealne miejsce na kulinarną podróż po daniach kuchni polskiej i regionalnej w atrakcyjnych cenach. Tradycja i kultura kulinarna to ważny element dziedzictwa kulturowego i istotna baza budowania wizerunku i atrakcyjności regionu. Oryginalny smak kuchni podlaskiej wynika ze swoistej mieszanki kultur i różnorodności tradycji kulinarnych skupionych w tym rejonie.

Nasi wykwalifikowani kucharze z wieloletnim doświadczeniem dbają o to, aby potrawy przygotowywane były z naturalnych, świeżych produktów lokalnych dostawców, a ich smak i wygląd zadowalał nawet najbardziej wyrafinowane gusta smakoszy.

Kulinarną wizytówką naszej restauracji jest Kaczka z burakami, żurawiną i jabłkami, Ozory wołowe, Pierogi z żubra, Flaki wołowe z chipsem kindziuka, Babka ziemniaczana - danie regionalne oraz cieszący się dużym uznaniem Gości, Odymiony lub tradycyjny Tatar wołowy.

W menu Restauracji Róża Wiatrów szczególne miejsce zajmują dania z dziczyzny, iż to region iście zielony, otulony lasami Puszczy Knyszyńskiej, obfitującej w dziką zwierzynę. Niezwykłego kolorytu i smaku dodają wszelkie potrawy mięsne własnego wyrobu. W karcie nie mogło oczywiście zabraknąć smacznych dań dla naszych milusińskich z kolorowankami.

Lokalizacja

CKB TITANIC
ul. Pogodna 16D, 15-354 Białystok

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij