Przyjazd
Wyjazd

Regulamin

Regulamin służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu naszych Gości.

1. Pokój wynajmowany jest na doby. Doba trwa od godziny 14.00 do godziny 12.00 dnia następnego. Jeśli Gość nie określił czasu pobytu, przyjmuje się, że pokój został wynajęty na 1 dobę. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, prosimy zgłaszać w recepcji do godz.10.00 dnia, w którym upływa termin wynajęcia pokoju. Na prośbę Gościa recepcja może zezwolić na przedłużenie doby tylko w sytuacji, gdy zapytanie zostało zgłoszone do godz. 10:00. Przedłużenie doby do godz. 17:00 spowoduje obciążenie rachunku gościa kwotą stanowiącą połowę ceny doby. Przedłużenie doby po godz. 17:00, spowoduje obciążenie rachunku kwotą jak za pełną dobę.

Bezkosztowna anulacja rezerwacji noclegów indywidualnych jest możliwa na 24 godziny przed przyjazdem (do godziny 12.00). Po upływie tego terminu Gość zostanie obciążony kosztem jednej doby.

2. Gość nie może przekazać pokoju innym osobom.

3. Osoby nie zameldowane mogą przebywać w pokoju godz. 7.00-22.00. W Centrum Titanic obowiązuje zachowanie ciszy od godz.22.00 do godz.7.00. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług Centrum Titanic nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Centrum Titanic może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

4. Centrum Titanic świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o niezwłoczne zgłoszenie ich w recepcji.

5. Centrum Titanic nie ponosi odpowiedzialność za rzeczy wartościowe tj.: gotówka, biżuteria itp...

6. Centrum Titanic zapewnia warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa oraz gwarantuje zachowanie tajemnicy informacji o Gościu i ochronę jego danych osobowych.

7. Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie używać w pokojach sprzętów elektrycznych, nie stanowiących standardowego wyposażenia /z wyjątkiem maszynek do golenia, ładowarek.

8. Każdorazowo opuszczając pokój prosimy sprawdzić zamknięcie drzwi i pozostawić klucz w recepcji. Recepcja wydaje klucz na podstawie wpisu do karty meldunkowej.

9. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju, będą odesłane na adres wskazany przez Gościa. W przypadku braku takiej dyspozycji, obiekt przechowa te przedmioty przez 1 miesiąc.

10. Na terenie obiektu, w tym – w pokojach hotelowych, zgodnie z ustawą z dnia 8 kwietnia 2010 roku o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. Nr 81, poz. 529) - obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych.

11. Złamanie zakazu palenia papierosów i wyrobów tytoniowych w pokoju hotelowym jest równoznaczne z wyrażeniem przez najmującego pokój gościa zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji pokoju w wysokości 500 złotych.

12. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych Centrum Titanic powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie pobytu prosimy zgłaszać na bieżąco do recepcji. Centrum Titanic zastrzega sobie prawo do obciążenia karty kredytowej Gościa za wyrządzone szkody po jego wyjeździe.

Lokalizacja

CKB TITANIC
ul. Pogodna 16D, 15-354 Białystok

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij